Webmaster

Pracovní nabídka platí do 25. srpna 2021.

Slovo 21, z. s., hledá webmastera.

Momentálně procházíme re-brandingem. Máme vytvořenou šablonu skvělých nových webových stránek naší organizace a hledáme schopného webmastera s praxí, který bude moci tyto stránky napsat a spustit. Na možnostech další spolupráce se případně určitě domluvíme, projektů je hodně.

Náplň práce

Práce na OSVČ (pozn. nutné mít pracovní povolení pro práci v ČR/být registrovaný jako OSVČ v ČR). Může být externí, rádi tě ale uvidíme u nás v kanceláři na brífinky (kanceláře jsou v centru Prahy). Spolupracovat budeš se skvělým Social media manažerem, naši ředitelkou a týmem na corporate identity z Barcelony. Klademe velký důraz na týmovou práci. Po dokončení vytváření webu ti rádi nabídneme další formy spolupráce na konkrétních projektech (tvorba mikrostránek apod.).

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ v oboru
  • Praxe min. 3 roky (stačí při škole) nebo portfolio funkčních webovek pro různé firmy
  • Cit pro design a funkčnost
  • Komunikativní typ
  • ČJ + AJ

Slovo 21 nabízí

  • Jelikož jsme neziskovka, máme určený budget. My něco nabídneme, vy něco nabídnete a snad se potkáme někde uprostřed.
  • Datum nástupu: co nejdříve

Informace k výběrovému řízení

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a odkaz na tvé portfolio/ukázku tvých webových stránek na e-mail: slovo21@centrum.cz.
Z důvodu dovolených je možné sjednat termín pohovorů dříve.

Více informací o naší organizaci a projektech nalezneš zde: www.slovo21.cz, www.khamoro.cz

Organizace

Slovo 21, z. s.
Blanická 15, 120 00 Praha 2, Hlavní město Praha, Česká republika
Telefon: + 420 222 518 554, E-mail: slovo21@centrum.cz, www.slovo21.cz

Information in English

Slovo 21, z. s., is looking for a webmaster

We’re in the middle of re-branding at the moment. We have a new great website template and we’re looking for a talented webmaster with experience, who will be able to create the web for us and to post it online. We also have other projects, so there is always space for job opportunity.

Who are we looking for?

  • UNI or College degree in informational technologies/web design field
  • Min. 3 years of experience in webdesign (during college works for us as well) or a portfolio of functional webpages (in-service)
  • A "feel" for design and functionality
  • Team player
  • EN + CZE on a good level

How will this collaboration work?

Working as self-employed (note: work permit for work in the Czech Republic/registered as self-employed in the Czech Republic needed). You can be an external webmaster, but we would like to see you during briefings in our office (job offer is great for someone, who lives around Prague). You will cooperate with our Social Media Manager, our CEO and a corporate identity team from Barcelona. We’re looking for a team player ONLY. After creating our main web, we might also have some other offers for you (microsites etc.).

Since we’re an NNO, our budget is set. We will propose something to you, you will propose something to us and hopefully, we will meet somewhere in between.

Starting date: asap

If you are interested in the offer, send us your CV and a link to your portfolio / sample of your websites to our email: slovo21@centrum.cz no later than August 25, 2021. Due to holidays, it is possible to arrange an interview earlier.

More information about our organization and projects can be found here: www.slovo21.cz, www.khamoro.cz