Sociální pracovník/ce v terénním programu

Chcete svou prací měnit svět k lepšímu? Nezaleknete se žádné výzvy? Domluvíte se s každým? Pokud jste odpověděli 3x ano, pak jste to právě vy, koho hledáme. Do našeho terénního programu organizace IQ Roma servis, z. s., hledáme kolegu či kolegyni na pozici sociálního pracovníka/ce nebo pracovníka/ce v sociálních službách.

Náplň práce

  • přímá práce s klienty – poradenství v terénu i v zázemí organizace, doprovody na úřady a jiné instituce, vyhledávání návazných služeb
  • vedení záznamů v databázi klientské práce

Požadavky

  • Zkušenosti v sociální práci, stejně jako odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle § 110 zák. č. 108/2006 Sb., výhodou. Nebojte se však ozvat i v případě, že toto vzdělání nemáte.
  • Také uvítáme absolvované kurzy v oblasti sociální práce (např. Motivační rozhovory, krizová intervence apod.)
  • Znalost romštiny, angličtiny výhodou
  • Čistý trestní rejstřík podmínkou

IQ Roma servis nabízí

  • Prima tým, který se umí navzájem podržet
  • To, co už umíme a známe (naše know-how a metodické zázemí)
  • Podporu při objevování toho, co neznáme (další vzdělávání a rozvoj), supervize
  • Velký prostor pro vlastní nápady, kreativitu a iniciativu – od realizace vlastních aktivit přes zapojení se do kampaní a projektového řízení až po …?
  • Částečně pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající plat (s ohledem na zkušenosti a kvalifikaci)

Informace k výběrovému řízení

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _TP“.
Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ. Ústní kola výběrového řízení probíhají probíhají průběžně, tak neváhejte a ozvěte se co nejdříve.

Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, z. s., si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace. Zaslané materiály se nevrací.

Organizace

IQ Roma servis, z.s.
Vranovská 846/45, 614 00 Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika
Telefon: +420 543 213 310, E-mail: iqrs@iqrs.cz, www.iqrs.cz