Evaluátor/ka

Pracovní nabídka platí do 23. prosince 2020.

IQ Roma servis hledá evaluátora/ku, který/á bude v projektu Zaostřeno na rodinu II. sledovat výsledky a dopad naší práce.

Orientuješ se v oblasti evaluace sociálních programů? Nejsou ti cizí pojmy jako indikátory, monitoring, evaluační plány? Víš, jaký je rozdíl mezi výstupem a výsledkem? Odpověděl jsi třikrát ANO? Pak hledáme právě tebe!

Náplň práce

  • Naskočíš do rozjetého vlaku a pomůžeš nám naplnit evaluační plán projektu, který již máme. Podle něj budeš pravidelně vyhodnocovat, jak se nám daří naplňovat cíle projektu.
  • Budeš koordinovat sběr všech důležitých dat, průběžně je analyzovat a výsledky své práce budeš pravidelně prezentovat kolegům i veřejnosti.
  • Své analytické schopnosti nám mj. ukážeš při zpracování průběžné a závěrečné evaluační zprávy.
  • Užiješ si komunikace s kolegy v realizačním týmu i se spolupracujícími organizacemi.
    Zapojíme tě do našich aktivit v terénu, do strategického plánování i vymýšlení nových výzev.

Požadavky

  • VŠ vzdělání v humanitním oboru a min. 2leté zkušenosti s evaluací sociálních programů
  • alespoň základní povědomí o sociální práci v ČR
  • výborná komunikace s odborníky napříč obory prolínajícími se v sociální práci
  • nebát se prezentovat či dál předávat své zkušenosti
  • schopnost samostatně pracovat, smysl pro detail, flexibilita
  • uvažování v souvislostech, umění naslouchat

IQ Roma servis nabízí

  • částečný úvazek na pracovní smlouvu a pracovní místo ve fialové budově blízko centra města
  • dynamický a přátelský pracovní kolektiv
  • flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu i s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci
  • další profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • úvazek 0,25 nebo DPP na cca 10 hodin týdně
  • 25 000 Kč hrubého na celý úvazek (tj. 6 250/měs.) a po zkušební době možnost navýšení až na 30 000 Kč hrubého (tj. 7.500,- Kč/měs)
  • v případě práce na dohodu o provedení práce je domluva individuální

Informace k výběrovému řízení

Do výběrového řízení se můžete hlásit průběžně, dokud nenajdeme toho pravého uchazeče. Nástup možný ihned.

Pro přihlášení do Výběrového řízení je nutné zaslat váš životopis a motivační dopis na e-mail: prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ_Evaluátor/ka“.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ. Oznámení o negativním výsledku je zasíláno pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, z. s., si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace. Zaslané materiály se nevrací.

Organizace

IQ Roma servis, z. s.
Vranovská 846/45, 614 00 Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika
Telefon: +420 543 213 310, E-mail: iqrs@iqrs.cz, www.iqrs.cz