Sledujte aktuality ze života různých kultur

Publikováno: 21. 5. 2020

Chcete mít přehled o dění v mezikulturním dialogu? Zajímají vás kulturní akce národnostních menšin nebo nějakou mezikulturní akci sami pořádáte? Jste cizinec a hledáte jazykové kurzy češtiny a další semináře představující život v České republice? Věnujete se lidským právům?

Právě pro vás jsou stránky Mezikulturní dialog!

Aby vám žádná z novinek na stránkách neutekla, přihlaste se k odebírání našeho newsletteru (možnost přihlášení naleznete v patičce webu).

Webový rozcestník se zaměřuje na problematiku mezikulturního dialogu. Najdete zde pozvánky na kulturní akce představující zejména různé národnostní identity stejně jako pozvánky na semináře, přednášky a jazykové kurzy určené pro migranty, cizince nebo širokou veřejnost. Dále si můžete přečíst články o aktuálních tématech spojených s mezikulturním dialogem, rozhovory se zajímavými lidmi, informace o vyhlášených grantových řízeních nebo nabídky práce v organizacích zaměřujících se na národnostní menšiny, lidská práva apod. V neposlední řadě můžete také vyhledávat v adresáři organizací a knihovně.

Neziskové organizace a další zájemci mohou na našem webu zdarma propagovat své akce a publikovat články. Vkládat příspěvky lze jednoduše prostřednictvím odkazu Vložte příspěvek (vpravo v menu).