Odborné placené stáže „Baruv Fellowship Program 2021/2022“

Publikováno: 27. 9. 2021
Organizace: Romea.cz

Nadace Albatros ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Praze vyhlašují výběrové řízení pro zájemce o placené stáže v rámci celé České republiky. Nabídka stáží je určená pro studenty českých vysokých škol (i kombinovaného studia) ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Místo stáže si studenti mohou vybrat podle svého studijního či kariérního zájmu. V případě potřeby vybraným studentům bude poskytnuta pomoc s hledáním a zajištěním vhodného místa stáže. Předpokládaný začátek programu stáží je od října 2021, délka stáže je 9 měsíců. Časový rozsah je ideálně 20 hod měsíčně.

“Je to jednoduché, studenti si vyberou místo, kde by chtěli svoji stáž mít. Může jít o státní instituci, nevládní organizaci, malou firmu nebo velkou korporaci, kterou osloví sami, nebo s asistencí Nadace Albatros. Poté spolu dohodneme formální podmínky a studenti mohou začít. Stipendium bude studentům hrazeno z grantu Velvyslanectví USA v Praze. Navíc jim Nadace Albatros poskytne podporu v jejich kariérním a osobnostním růstu,” vysvětlila Denisa Maková z Nadace Albatros.

Pokračování zde.