Workshop afrického bubnování, tance a zpěvu

11.–17. 8. 2019
Do nitra, Osinalice 24, Liběchov

Při tradičních slavnostech konaných v zemích západní Afriky tvoří bubnování, tanec a zpěv jeden celek. Na tomto workshopu máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si všechny tyto aktivity najednou a poznat, jakým způsobem jejich propojení funguje. Poznáte krásu afrických písniček, stejně tak jako magickou sílu rytmů a pohybu. Probubnujme se k tanci, protančeme se k písni a prozpívejme se k bubnům. Vše se propojí a vytvoříme jeden pulsující organismus. Každý z nás bude jeho důležitou součástí.

Pojďme objevovat hlas, komunikovat skrze bubny a osvěžit naši kostru i svaly tancem. Tradiční západoafrický balafon nám bude průvodcem v melodicích. Těšíme se na sdílení naplněných letních dní a věříme, že vytvoříme nezapomenutelnou tvořivou dovolenou pro všechny zúčastněné.

Workshop je určen jak pro naprosté začátečníky tak i pro zkušenější afromilce. Jak pro tanečnice, které chtějí více proniknout do tajů rytmů, tak pro bubeníky, kteří chtějí zahodit ostych a roztančit se.

Cena

  • do 30. 6. – 4.800 Kč
  • po 30. 6. – 5 500 Kč
  • uzávěrka přihlášek 25. 7. 2019
  • V ceně zahrnuto: tanec (2 hod. denně), bubnování (2 hod. denně) a zpěv (1 hod. denně) po dobu pěti dnů, výborná domácí strava 3 x denně (vegetariáni vítáni), ubytování (6 nocí). Prostředí krásného statku v Kokořínsku http://www.donitra.cz/, koupání a relax v okolní přírodě.

Registrace

Přihlášky zasílejte na emailovou adresu: djembe@seznam.cz.
Jako závazné přihlášení je nutné zaplatit kurzovné v plné výši na č. účtu: 757437028/5500. Zpráva pro příjemce: vaše jméno a příjmení.

Organizace

Více informací najdete na www.facebook.com